GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 11367308
nr 1136 7308
Skålfat
fajans, Holland, diameter: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 18:43:22
16/10 17:51:31